czwartek, 21 grudnia 2017

Pomoc dla naszej koleżanki Ani...

Kochani,  nasza koleżanka Ania,  autorka bloga  Wszystko smaczne” przezywa tragedię i za naszym pośrednictwem prosi o wsparcie i pomoc.
Jej Mąż Sławek jest bardzo chory.
Ma guza mózgu – glejak Astrocytoma anaplastica w III stopniu złośliwości.
Jest po dwóch operacjach ( 2008 i 2012 rok ), radio i chemioterapii.
Po pięciu latach spokoju od choroby po ostatnich badaniach okazało się że jest wznowa. Guz znów się pojawił.  Niestety nie jest operacyjny, ponieważ jest zbyt duże ryzyko uszkodzenia ważnych ośrodków w mózgu i neurochirurdzy nie podejmą się operacji.
Ania wiele godzin spędziła na szukaniu jakiegoś ratunku dla Jej Męża i znalazła klinikę Rinecker Proton Therapy Center w Monachium i lekarzy, którzy po przeanalizowaniu pełnej dokumentacji medycznej stwierdzili, że ten rodzaj guza nadaje się do leczenia cyklotronem.
Zapadła decyzja, że Jej mąż Sławek będzie leczony – protonoterapia.

Szanse na całkowite wyleczenie stosując terapię protonem są ogromne, terapia ta w porównaniu do tradycyjnej radioterapii nie uszkadza zdrowych komórek w mózgu co jest bardzo ważne.
Dla Nich to jedyna szansa na ratowanie Jej Męża, ale jest jeden problem… pieniądze.
To leczenie niestety nie jest refundowane przez NFZ przy III stopniu złośliwości glejaka, a koszty są ogromne.

Sama nie da rady takiej sumy zebrać, jest ogromna, niewyobrażalna, a czas ucieka…
Mąż Ani został przyjęty do Fundacji ,, Kawałek Nieba „ a Fundacja ta zgłosiła Ich na portalu SIE POMAGA gdzie została założona zbiórka na leczenie.

Przeczytajcie na portalu Jej apel i jeśli możecie pomóc w jakikolwiek sposób – udostępnienie zbiórki, najmniejsza wpłata… Będzie wdzięczna  za każdą pomoc.

Ania sama nie da rady uzbierać potrzebnej kwoty, aby ratować życie, które jest dla Niej najważniejsze, ale z ludźmi dobrej woli  jest to możliwe.
Z Wami wierzy, że się uda.

Proszę, pomóżmy  Ani i Jej mężowi! Krys

4 komentarze:

  1. chętnie bym pomogła, ale... na jakie konto niby wpłacać, nie interesuje mnie wpłata sposobem podanym na ich stronie... nie ma założonego konta w jakimś banku?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam Ani a;le poczytam na portalu...pozdrawiam Krysiu...

    OdpowiedzUsuń